O areálu

Areál Větrný vrch se nachází v malebné horské oblasti pod Králickým Sněžníkem na pomezí Orlických hor a Jeseníků v obci Dolní Morava. Toto středisko leží v nadmořské výšce 670 - 810 m.n.m.

U nás najdete to nejlepší místo pro Vaši relaxaci a odpočinek s možností různých sportovních aktivit během celého roku. Nabízíme nejen vyžití pro rodiny s dětmi, sportovní nadšence, milovníky výletů a přírody,  poskytujeme i svkělé zázemí pro různá firemní setkání.

V příjemném prostředí okolní přírody Vám nabídneme útulné a ničím nerušené ubytování v penzionu Valevil, Moravanka, ve srubech Větrný vrch a ve SPORT Hotelu DM. V místních restauracích a hospůdkách pro Vás s domácí péčí připravíme nejrůznější regionální pokrmy.

Ze sportovních aktivit je v nabídce cykloturistika, horská turistika, beach volejbal a řada dalších sportů. V zimních měsících jsou pro Vás upraveny sjezdovky pro lyžování i snowboarding. Ski areál je ideálním místem pro rekreační lyžaře, rodiny s dětmi, lyžařské kurzy, ale i vyznavače zážitků s notnou dávkou adrenalinu. Disponuje 3 sjezdovkami (typu modrá, každá s délkou cca 800-9000m), kde si bezpečně zalyžují děti i začínající lyžaři. Pokud přírodní či technický sníh jen trochu přimrzne, tak si jízdu na širokých a upravených svazích dokonale vychutnají i podstatně  náročnější milovníci sjezdovek. Jedinečným zážitkem pro Vás bude také naše večerní lyžování.

 Pod pohořím Králického Sněžníku, který je dominantou blízkého okolí, jistě dokážete alespoň na malou chvíli zapomenout na každodenní povinnosti a načerpáte energii a dobrou náladu na další dny.

Těšíme se na Vás!

 

 

Chcete se nás na něco zeptat? Nevíte si s něčím rady?

lyžování ubytování kontakt facebook